Privatumo politika

Asmeninių duomenų rinkimas

Mes tik renkame asmeninius duomenis ar informaciją, kuriuos konkrečiai ir savanoriškai pateikia mūsų svetainės lankytojai. Gauname ribotą informaciją apie mūsų svetainės lankytojus, tokius kaip jų vardas, pareigos, įmonės adresas, el. pašto adresas, telefono ir fakso numeriai. Paprastai renkame identifikuojamą informaciją šiais tikslais:

  • informacijos ir klausimų gavimui

  • gyvenimo aprašymų pateikimui

  • sutarčių sudarymui

  • informavimui apie paslaugas ir pasiūlymus

Svetainės lankytojai gali mums atsiųsti el. laišką naudodamiesi šia svetaine. Pranešimui išsiųsti reikalingas vartotojo vardas ir elektroninio pašto adresas, taip pat bet kokia papildoma informacija, kurią vartotojas nori įtraukti į savo laišką.

Duomenų saugykla

Asmeniniai duomenys, kuriuos pateikiate mums, bus saugomi tik tol, kol tai bus reikalinga tam tikslui, kuriam ji buvo surinkta, arba pagal įstatymo reikalavimus.

Kontaktinė informacija apie lankytojus (pvz., informacija, gauta pateikus klausimą kontaktinėje formoje) bus saugoma tol, kol atitinkama informacija bus reikalinga norint įvykdyti užklausą kontaktinėje formoje arba tol, kol vartotojas paprašys informaciją ištrinti.

Trečiųjų šalių svetainės

Mūsų svetainėje gali būti išorinių nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Užupio meno inkubatorius negali prisiimti atsakomybės už bet kurios trečiosios šalies svetainės turinį ir saugumą.

Užupio meno inkubatorius užtikrina visų asmeninių duomenų ir informacijos saugumą ir konfidencialumą. Tačiau ši garantija netaikoma trečiųjų šalių svetainių nuorodoms ir tinklalapiams.

Asmeninių duomenų tvarkymas

Užupio meno inkubatorius (Įmonės kodas 126053783, Krivių g. 12, LT-01208 Vilnius) yra bet kokių asmens duomenų, renkamų per šią svetainę, valdytojas; šie duomenys bus tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos fizinių asmenų duomenų apsaugos įstatymą ir atitinkamus ES norminius aktus.

Naudodamiesi šia svetaine, sutinkate, kad mes valdome informaciją pagal pirmiau išvardytą tvarką ir tikslą.

Paskutinį kartą redaguota 2023-10-05