D.U.K.

Kas gali kreiptis dėl galimybės reziduoti Užupio Meno Inkubatoriuje?

  • Užupio Meno Inkubatoriuje laukiami aktvyviai kuriantys menininkai, kūrybiniai verslai bei kultūrinių ir kūrybinių industrijų startuoliai. 

  • Šiuo metu inkubatoriuje reziduoja šioms meno sirtims atsovaujantys menininkai: skulptūra, tarpdisciplininis menas, tapyba, grafika, architektūra, fotografija, scenografija, keramika, juvelyrika, tekstilės menas, interjero dizainas, vizualinio identiteto kūryba, vaikų kūrybiškumo akceleravimas, scenografija, art-tech, trimatė grafika.

Kada galiu teikti paraišką rezidencijai inkubatoriuje?

  • Kiekvieną kartą atsilaisvinus studijai yra skelbiamas konkursas, kurio metu išrenkamas naujas rezidentų bendruomenės narys. Kviečiame sekti naujienas mūsų internetinėje svetainėje ir soc. tinkle profiliuose.

Ar galiu teikti paraišką rezidencijai, jei esu savamokslis menininkas ir neturiu formalaus meninio išsilavinimo?

  • Taip. Turėti formalų menų srities išsilavinimą nėra būtinas reikalavimas teikiant paraišką.

Ar rezidencijose yra įrengtos gyvenamosios erdvės?

  • Užupio Meno Inkubatoriaus ,,Vilnelės” erdvėse yra 2 apgyvendinimui įrengtos studijos. Kitos rezidencijų erdvės yra pritaikytos tik kūrybinei veiklai.

Kokią naudą menininkui suteikia rezidencija Užupio Meno Inkubatoriuje?

  • Užupio Meno Inkubatoriaus rezidentai turi galimybę įgyti patirties bendradarbiaudami su patyrusiais menininkais, įsitraukti į projektinę veiklą, dalyvauti renginiuose. Kiekvienam rezidentui suteikiama galimybė nemokamai rengti parodas daugybės vilniečių ir miesto svečių sulaukiančiose erdvėse, taip parodant savo kūrybą ne tik šalies, bet ir tarptautinei bendruomenei. Kad rezidentų kūrybinė veikla neliktų nepastebėta, Užupio Meno Inkubatorius rūpinasi turinio kūrimu ir jo viešinimu savo soc. medijų profiliuose.

Noriu surengti parodą inkubatoriaus erdvėse. Ką turėčiau padaryti?

  • Kiekvienų metų pabaigoje yra skelbiamas konkursas dėl galimybės rengti parodą inkubatoriaus „Vilnelės“ arba „Kalno“ erdvėse, paraiškas parodoms gali teikti visi meninine veikla užsiimantys asmenys. Jeigu menininkas rengia savo debiutinę parodą, eksponavimas inkubatoriaus erdvėse yra nemokamas. Maloniai kviečiame sekti naujienas mūsų svetainėje, soc. medijų profiliuose arba prenumeruoti mūsų naujienlaiškį.

Ar apsilankymas Užupio Meno Inkubatoriuje vykstančiose parodose yra mokamas?

  • Lankymasis mūsų erdvėse eksponuojamose parodose – nemokamas.