„Waiting For Back&Forth“ Mattia Cuttini kūrybos paroda

Autorius: Mattia Cuttini
Parodos data: 2023-08-30 - 2023-09-14
Vieta: Kalno ekspozicijų erdvė
Nuo rugpjūčio 30 d. Užupio Meno Inkubatoriaus „Kalno“ parodų erdvėje eksponuojama visiškai unikali tarptautinė paroda, kurioje klasikinis menas, novatoriški sprendimai ir šiuolaikinės technologijos susilieja į įspūdingą meninę kelionę - "Waiting For Back&Forth - Xerox Art by Mattia Cuttini"!

Mattia Cuttini - italų menininkas, kurio kūryba apima grafinį dizainą, "blockchain" technologijas, muziką ir performanso meną. Nuo 2018 m. jis yra kriptomeno srities pradininkas, o jo indėlis sulaukė pasaulinio pripažinimo ir pagarbos.

Šioje parodoje eksponuojami jo Xerox Art darbai - tai XX a. septintajame dešimtmetyje atsiradusi meno forma, apimanti spausdintų darbų kūrimą naudojant objektus ar kitus darbus, naudojant fotokopijavimo aparatą. Ši meninė forma žymėjo Cuttini veiklos pradžią pirmaisiais naujojo tūkstantmečio metais, o vėliau natūraliai evoliucionavo į NFT sritį jo nuolatinėse meninėse paieškose tarp analoginės ir skaitmeninės kūrybos.

Parodos atidarymo renginys įvyks šį šeštadienį, rugsėjo 2 d., 15 val. parodų „Kalno“ parodų erdvėje (Krivių g. 12). Renginio metu taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės, kurias ves autorius Mattia Cuttini, bendradarbiaudamas su "Užupio kultūros ir inovacijų ministerija". Dirbtuvėse Tavęs laukia skaitmeninė ir analoginė meninė patirtis - jose bus kuriami atspaudai naudojant daiktus arba kitus atspaudus naudojant kopijavimo aparatą.