A. Rožkovo autorinių darbų paroda „Ku Ku“
A. Rožkovas - menininkas, kuris savo kūrybą apibūdina kaip nuoširdžią vištos kojos, kreivos akies, ožio kanopos techniką, kuriai įtaką daro pasaulio folkloras, pasakos, pasąmonės srautas, elitizmo neigimas ir kataligė (nenumaldomas kačių piešimo noras). Kurti jį skatina kosminė nežinomybė, keistos nuojautos, gamta, minkštas ir kietas rokas bei draugai. Menininkas pasitelkia kaukių, mitinių būtybių, jūros, meilės ir šviesius liūdesio motyvus, kurių atsiradimas jam - mįslė. Iš tiesų, jis galėtų papasakoti daugybę priežasčių apie motyvų gimimą, nes iškalbos jam niekada nepritrūksta. Tačiau žodžiai nepadovanotų tiek minčių, kiek jo darbai.
Grafikoje ryškiausios spalvos kuria tobulo ir nekalto, įvairiomis būtybėmis ir objektais apgyvendinto pasaulio įspūdį, bet žvilgsniui keliaujant, pastebimi realų ir žiaurų pasaulį išduodantys ženklai. Asambliažuose pasauliai paprastai tamsesni, su mirties nuojauta, gamtos dominavimu, dažnai sarkazmu, sumaišytu su ironišku požiūriu į seksualumą ar poravimosi ritualus, prieskoniais. Pastaruoju metu, autoriui gyvenant prie jūros, atsiranda ir nostalgija ir ramiu džiaugsmu persmelkti darbai, naudojant smėlynuose ar ant marių kranto rastus akmenis bei medį. Viena naujausių kūrybos krypčių - įvairiausių pasaulio genčių kultūrų įvaizdį perteikiančios kaukės, namų sergėtojai ar baubukai, bevardės dievybės.
Nuo pasaulio menininkas ginasi panirdamas į muziką, kuri jam ne mažiau svarbi nei kūryba. Jos ritmus kartoja savo darbuose, bendravime su žmonėmis, kuriems visad sugeba atleisti, pasitelkdamas nevaikiškai gilų ir intelektualų humoro jausmą, bet neprarasdamas vaikams būdingo optimizmo ir tikėjimo gėriu. Matyt, nenuostabu, kad didžiausi A. Rožkovo kūrybos gerbėjai ir kritikai yra mažieji, nepaisant to, kad jo darbais nukabintos daugelio šviesių, mąstančių, kuriančių ir suaugusiųjų namų sienos.
Paroda eksponuojama iki 2024 m. sausio 26 d.