UMI rezidentai organizavo edukacijas mokiniams

2024-05-06

Balandžio ir gegužės mėnesiais UMI Kalno erdvėse šurmuliavo mokiniai - čia lankėsi ir edukacijose dalyvavo keletas Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos klasių.

Balandžio 25 d. UMI lankėsi Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių filialo 3 D klasės mokiniai, lydimi mokytojos Vaidos Jocienės. Inkubatoriuje mokinius pasitiko UMI rezidentas, apdovanojimus pelnęs trimatės grafikos vizionierius Adomas Bulavas, kuris jaunuosius kūrėjus pakvietė pasvarstyti – galbūt kurti žaidimus gali būti dar įdomiau nei juos žaisti

Edukacijos metu Adomas suteikė galimybę mokiniams interaktyviai žvilgtelėti į kompiuterinių žaidimų kūrimo užkulisius, bei pasidalino sukauptomis žiniomis apie tai, kaip atkakliai siekti savo svajonių ir tikslų.

failas | get:alt

Gegužės 3 d. vaikų kūrybiškumo akseleratoriuje Vivita Lithuania / Vivistop Užupis lankėsi Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos 1D klasės mokiniai, lydimi mokytojos Vilmos Olendrienės

Čia jaunieji kūrėjau susipažino su VIVISTOP mentorių komanda, kurie vaikus supažindino su unikalia šios organizacijos veikla, derinančia edukaciją su kūrybiškumo ugdymu, bei kūrybinėmis erdvėmis, suteikiančiomis galimybę kiekvienam jaunajam inovatoriui įgyvendinti savo idėjas.

Vivita Lithuania / Vivistop Užupis mentoriai Ieva ir Kipras taip pat kvietė mažuosius inkubatoriaus svečius į praktines Motinos dienos dirbtuves – jų metu mokiniai turėjo galimybę išbandyti savo kūrybinius įgūdžius ir savo rankomis sukurti vienetines, vardines dovanas savo mamoms.

Akimirkas užfiksavo JUJU Fotografija.