Sveikiname naujus UMI Vilnelės rezidentus

2024-03-20

Kovo-balandžio mėnesiais Užupio Meno Inkubatorius pasitinka 4 naujus Vilnelės bendruomenės narius!

Smaragdo Miestas.

Smaragdo Miestas atkeliauja į Užupio Meno Inkubatorių jau turėdami ilgametę sėkmingą patirtį netradicinių festivalių, kultūros renginių, kūrybinių stovyklų jaunimui organizavime. Jie yra meno ir muzikos festivalio Gaia Gathering bei projekto Meno Miškas inicijatoriai.

Rezidencijos metu Smaragdo Miestas planuoja įrengti galeriją - krautuvėlę, kurioje būtų rengiamos parodos, eksponuojami ir parduodami įvairių šalių kūrėjų darbai, populiarinami žongliravimo užsiėmimai vaikams ir suaugusiems.

Ieva Mackevičiūtė. Judesio grafikos bei grafinio dizaino srities specialistė.

Menininkės kūrybos sprektrą apima judančios grafikos bei animacijos darbai, vaizdo įrašų redagavimas ir iliustracijų kūrimas. Ievos naujausieji darbai apima didelio masto edukacines animacijas, mokomąją medžiagą, dokumentinius filmus ir reklamas.

Ievos darbų portfolio galite išvysti čia -https://www.ievayoyostudio.com/copy-of-motion-design

Agnė Matulevičiūtė. Kompozitorė ir garso menininkė

Agnė šiuo metu studijuoja doktorantūroje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur tyrinėja ir plėtoja “užgarsio” sąvoką šiuolaikinėje muzikoje. Nuo 2014 m. aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, meno ir šiuolaikinės muzikos, festivaliuose, menininkų rezidencijose Lietuvoje ir užsienyje. Jos parašyta muzika kino srityje buvo įvertinta nacionaliniu Sidabrinės gervės apdovanojimu.

Agnės kūrybą galite išgirsti čia - https://soundcloud.com/aagnesm...

Kotryna Žilinskaitė. Tarpdisciplininio meno kūrėja.

Kotryna - kūrėja, jungianti teatrą, šiuolaikinį šokį, vaizduojamąjį meną ir garso meno performansus. Kotryna yra aktyvi festivalių ir koncertų organizatorė, kurianti ir dalyvaujanti meniniuose spektakliuose bei performansuose. Kotrynos meninis stilius yra tarpdisciplininis ir įkvėpiantis; kūryboje dominuoja bendruomeniškumas, įtraukimas ir menas žmogaus gerovei.