„Akmuo Pienas Širdis“ atidarymo akimirkos

2024-02-05

Dalinamės akimirkomis iš vasario 2 d. vykusio tapytojos Aros Radvilės personalinės parodos „Akmuo Pienas Širdis“ atidarymo renginio.

Užupio Meno Inkubatoriaus galerijoje autorė pristatė naują, jautrų kūrinių ciklą, kuriame švelnūs potėpiai ir minkšti personažų siluetai kalba apie vidines žmogaus būsenas ir gilius išgyvenimus, apie užgimtsančias naujas pradžias. Šios vidinės veikėjų kelionės parodoje vaizduojamos sutelkiant didžiausią dėmesį į žmogaus kūnus, kurie lyg nugludę akmenukai praradę visas aštrias briaunas, nesipriešina apinkiniui pasauliui, o tiesiog esti.

failas | get:alt

Parodą „Akmuo Pienas Širdis“ UMI galerijoje galite apžiūrėti iki kovo 9 d. Vasario 17 d. ir kovo 9 d. parodos autorė Ara Radvilė taip pat kvies lankytojus į susitikimą ir diskusiją tema ,,PRIMITYVUS MENAS // KURTI ŠIANDIENOS PERSONAŽĄ", kur bus diskutuojama, kas yra šiandienos personažas, kodėl šių dienų kontekste svarbu sugrįžti į pradžią ir ieškoti gyvos, tikros, jutimiškai apčiuopiamos personažo formos, kodėl primityvus menas išlieka aktualus ir šiandien.

Nuotraukų autorė JUJU Fotografija